Semper Fuldkornsgrød Natural 12M

Semper Fuldkornsgrød Natural 12M
470 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

69,95 kr– 73,95 kr

Billigste pris 69,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1840 kJ (438 kcal)
Fedt16 g
heraf mættet fedt3,5 g
Kulhydrat55 g
heraf sukkerarter26 g
Protein15 g
Kostfibre5 g
Salt0,21 g

Beskrivelse

Semper fuldkornsgrød Natural fra 12 måneder. Kornbaseret børnegrød i 470 g pakning.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i dag
    69,95 kr
    470 g148,83 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    69,95 kr
    470 g148,83 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    70,00 kr
    470 g148,94 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    73,95 kr
    470 g157,34 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

69 kr70 kr71 kr72 kr73 kr74 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Fuldkornsgrød Natural 12M 470 g

Semper Fuldkornsgrød Natural 12M fra Semper (470 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 69,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 73,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Fuldkornsgrød Natural 12M eller udforske flere Baby & børn.