Semper Frugtmos Yoghurt Banan Blåbær

Semper Frugtmos Yoghurt Banan Blåbær
90 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

10,00 kr– 14,95 kr

Billigste pris 10,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi362 kJ (86 kcal)
Fedt0,9 g
heraf mættet fedt0,5 g
Kulhydrat17 g
heraf sukkerarter15 g
Protein1,7 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Semper frugtmos med yoghurt, banan og blåbær til fra 6 måneder, 90 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    10,00 kr
    90 g111,11 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    14,95 kr
    90 g166,11 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    14,95 kr
    90 g166,11 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr11 kr12 kr13 kr14 kr15 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Frugtmos Yoghurt Banan Blåbær 90 g

Semper Frugtmos Yoghurt Banan Blåbær fra Semper (90 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 14,95 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Frugtmos Yoghurt Banan Blåbær eller udforske flere Baby & børn.