Semper Frugtmos pære og æble

Semper Frugtmos pære og æble
190 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

18,95 kr– 23,50 kr

Billigste pris 18,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi269 kJ (64 kcal)
Fedt0,2 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat15 g
heraf sukkerarter9,5 g
Protein0,3 g
Kostfibre0 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Semper frugtmos med pære og æble. Egnet fra 5 måneder. 190 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    18,95 kr
    190 g99,74 kr/kg
  • BilkaToGo2 for 40,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 5,90 krSidst set i dag
    22,95 kr
    190 g120,79 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    23,50 kr
    190 g123,68 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

18 kr19 kr20 kr21 kr22 kr23 kr24 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Frugtmos pære og æble 190 g

Semper Frugtmos pære og æble fra Semper (190 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 23,50 kr — en forskel på 24%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Frugtmos pære og æble eller udforske flere Baby & børn.