Semper Frugtmos Mango, Æble og Ananas

Semper Frugtmos Mango, Æble og Ananas
110 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

10,00 kr– 11,95 kr

Billigste pris 10,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi205 kJ (48 kcal)
Fedt0,2 g
heraf mættet fedt0,1 g
Kulhydrat11 g
heraf sukkerarter11 g
Protein0,4 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Semper frugtmos med mango, æble og ananas. Egnet fra 6 måneder. 110 g.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    10,00 kr
    110 g90,91 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    10,00 kr
    110 g90,91 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    11,50 kr
    110 g104,55 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    11,95 kr
    110 g108,64 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr11 kr11 kr12 kr12 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Frugtmos Mango, Æble og Ananas 110 g

Semper Frugtmos Mango, Æble og Ananas fra Semper (110 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 10,00 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Spar til 11,95 kr — en forskel på 20%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Frugtmos Mango, Æble og Ananas eller udforske flere Baby & børn.