Semper Frugtmos Jordbær Æble Pære Banan Blåbær

Semper Frugtmos Jordbær Æble Pære Banan Blåbær
190 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

17,95 kr– 20,94 kr

Billigste pris 17,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Energi246 kJ (58 kcal)
Fedt0,2 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat13 g
heraf sukkerarter10 g
Protein0,5 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Semper frugtmos med jordbær, æble, pære, banan og blåbær. 190 g skål.

Priser i dag (3 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    17,95 kr
    190 g94,47 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    19,95 kr
    190 g105,00 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    20,94 kr
    190 g110,21 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

12 kr14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Frugtmos Jordbær Æble Pære Banan Blåbær 190 g

Semper Frugtmos Jordbær Æble Pære Banan Blåbær fra Semper (190 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 17,95 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Meny til 20,94 kr — en forskel på 17%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Frugtmos Jordbær Æble Pære Banan Blåbær eller udforske flere Baby & børn.