Semper Babysemp 1 Sensisoft

Semper Babysemp 1 Sensisoft
700 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

119,95 kr– 150,25 kr

Billigste pris 119,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Allergener

FiskMælkSoja

Næringsindhold pr. 100 g

Energi66 kJ
Fedt3,5 g
Kulhydrat7 g
Protein1,3 g
Kostfibre0,3 g

Beskrivelse

Semper modermælkserstatning fra 0 måneder, Sensisoft variant, 700 g pulver.

Priser i dag (5 butikker)

  • SparSidst set i går
    119,95 kr
    700 g171,36 kr/kg
  • NettoSidst set i går
    129,95 kr
    700 g185,64 kr/kg
  • MenySidst set i går
    129,95 kr
    700 g185,64 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    142,94 kr
    700 g204,20 kr/kg
  • 150,25 kr
    700 g214,64 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr30. aug5. sep11. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Semper Babysemp 1 Sensisoft 700 g

Semper Babysemp 1 Sensisoft fra Semper (700 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 119,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Nemlig til 150,25 kr — en forskel på 25%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Semper Babysemp 1 Sensisoft eller udforske flere Baby & børn.