Santa Maria Citronpeber
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 627 kJ (149 kcal) |
| Fedt | 1,2 g |
| heraf mættet fedt | 0,5 g |
| Kulhydrat | 25 g |
| heraf sukkerarter | 7,4 g |
| Protein | 4,4 g |
| Kostfibre | 9,7 g |
| Salt | 41 g |
Beskrivelse
Santa Maria citronpeber krydderi. Blanding af peber og citron i 55 g pakke.
Priser i dag (5 butikker)
Vis grænsehandel
12,00 kr55 g218,18 kr/kg
SparSidst set i dag16,95 kr55 g308,18 kr/kg
Scandinavian ParkSidst set i dag16,99 kr55 g308,91 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag20,00 kr55 g363,64 kr/kg
Min KøbmandSidst set i dag21,50 kr55 g390,91 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Santa Maria Citronpeber 55 g
Santa Maria Citronpeber fra Santa Maria (55 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 21,50 kr — en forskel på 79%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Santa Maria Citronpeber eller udforske flere Kolonial.







