Santa Maria Citronpeber

Santa Maria Citronpeber
55 g

Kolonial›Krydderier & bouillon›Peber

12,00 kr– 21,50 kr

Billigste pris 12,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi627 kJ (149 kcal)
Fedt1,2 g
heraf mættet fedt0,5 g
Kulhydrat25 g
heraf sukkerarter7,4 g
Protein4,4 g
Kostfibre9,7 g
Salt41 g

Beskrivelse

Santa Maria citronpeber krydderi. Blanding af peber og citron i 55 g pakke.

Priser i dag (4 butikker)

Vis grænsehandel
  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    12,00 kr
    55 g218,18 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    16,95 kr
    55 g308,18 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,00 kr
    55 g363,64 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    21,50 kr
    55 g390,91 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr30 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Santa Maria Citronpeber 55 g

Santa Maria Citronpeber fra Santa Maria (55 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 21,50 kr — en forskel på 79%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Santa Maria Citronpeber eller udforske flere Kolonial.