Rosti Margrethe Røreskål

Rosti Margrethe Røreskål
1,5 L

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

149,00 kr

Billigste pris 149,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Rosti Margrethe røreskål med 1,5 liters kapacitet.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    149,00 kr
    1,5 L99,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    149,00 kr
    1,5 L99,33 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    149,00 kr
    1,5 L99,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

149 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Rosti Margrethe Røreskål 1,5 L

Rosti Margrethe Røreskål fra Rosti (1,5 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 149,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rosti Margrethe Røreskål eller udforske flere Bolig & køkken.