Rosti Margrethe røreskål
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Rosti Margrethe røreskål med 5 liters kapacitet. Klassisk dansk køkkenskål.
Priser i dag (3 butikker)
BilkaToGoSidst set i dag209,00 kr5 L41,80 kr/l
209,00 kr5 L41,80 kr/l
209,00 kr5 L41,80 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Rosti Margrethe røreskål 5 L
Rosti Margrethe røreskål fra Rosti (5 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 209,00 kr hos BilkaToGo.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rosti Margrethe røreskål eller udforske flere Bolig & køkken.