Rosti Margrethe Røreskål

Rosti Margrethe Røreskål
4 L

Bolig & køkken›Køkkenredskaber

179,00 kr

Billigste pris 179,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Rosti Margrethe røreskål i klassisk design.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    179,00 kr
    4 L44,75 kr/l
  • FøtexTilbud slutter d. 28. septemberSidst set i dag
    179,00 kr
    4 L44,75 kr/l
  • BilkaTilbud slutter d. 28. septemberSidst set i dag
    179,00 kr
    4 L44,75 kr/l

Prishistorik (30 dage)

179 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Rosti Margrethe Røreskål 4 L

Rosti Margrethe Røreskål fra Rosti (4 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 179,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Rosti Margrethe Røreskål eller udforske flere Bolig & køkken.