Revuele Ansigtsserum m. C-vitamin

Revuele Ansigtsserum m. C-vitamin
30 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

25,25 kr– 29,50 kr

Billigste pris 25,25 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Ansigtsserum med C-vitamin fra Revuele i 30 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    25,25 kr
    30 ml841,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    25,25 kr
    30 ml841,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    29,50 kr
    30 ml983,33 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr26 kr27 kr28 kr29 kr30 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Revuele Ansigtsserum m. C-vitamin 30 ml

Revuele Ansigtsserum m. C-vitamin fra Revuele (30 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,25 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 29,50 kr — en forskel på 17%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Revuele Ansigtsserum m. C-vitamin eller udforske flere Personlig pleje.