Revuele Øjengel med Retinol

Revuele Øjengel med Retinol
25 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

27,75 kr– 28,25 kr

Billigste pris 27,75 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Revuele øjengel med retinol til øjenomraget. Størrelse: 25 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    27,75 kr
    25 ml1110,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    27,75 kr
    25 ml1110,00 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    28,25 kr
    25 ml1130,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

28 kr28 kr28 kr28 kr28 kr28 kr28 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Revuele Øjengel med Retinol 25 ml

Revuele Øjengel med Retinol fra Revuele (25 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 27,75 kr hos BilkaToGo, mens prisen er højest hos Føtex til 28,25 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Revuele Øjengel med Retinol eller udforske flere Personlig pleje.