Red Bull Energidrik

Red Bull Energidrik
35.5 ml

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

21,50 kr

Billigste pris 21,50 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi195 kJ (46 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat11 g
heraf sukkerarter11 g
Protein0 g
Kostfibre0,1 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Red Bull energidrik i 355 ml dåse. Energi og tonikum til fysisk og mental præstation.

Priser i dag (3 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    21,50 kr
    355 ml60,56 kr/l
  • BilkaToGo2 for 35,00 kr · 17,50 kr/stk · spar 8,00 krSidst set i dag
    21,50 kr
    360 ml59,72 kr/l
  • MenySidst set i dag
    21,50 kr
    35.5 ml605,63 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr20 kr21 kr21 kr22 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Red Bull Energidrik 35.5 ml

Red Bull Energidrik fra Red Bull (35.5 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,50 kr hos Netto.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Red Bull Energidrik eller udforske flere Drikkevarer.