Red Bull Energidrik sukkerfri

Red Bull Energidrik sukkerfri
360 ml

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

21,50 kr– 21,95 kr

Billigste pris 21,50 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab🍬Sukkerfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi13 kJ (3 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Kostfibre0 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Red Bull energidrik uden sukker. 355 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    21,50 kr
    360 ml59,72 kr/l
  • BilkaToGo2 for 35,00 kr · 17,50 kr/stk · spar 8,00 krSidst set i dag
    21,50 kr
    360 ml59,72 kr/l
  • MenySidst set i dag
    21,95 kr
    35.5 ml618,31 kr/l

Prishistorik (30 dage)

10 kr15 kr20 kr25 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Red Bull Energidrik sukkerfri 360 ml

Red Bull Energidrik sukkerfri fra Red Bull (360 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,50 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Meny til 21,95 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Red Bull Energidrik sukkerfri eller udforske flere Drikkevarer.