Red Bull Energidrik
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 195 kJ (46 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 11 g |
| heraf sukkerarter | 11 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Red Bull energidrik med koffein og taurin.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel
Fleggaard(AI-matchet produkt)Sidst set i dag199,99 kr6 L33,33 kr/l
Calle(AI-matchet produkt)Sidst set i dag200,00 kr6 L33,33 kr/l
BilkaToGoSidst set i dag249,00 kr6 L41,50 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Red Bull Energidrik 6 L
Red Bull Energidrik fra Red Bull (6 L) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 199,99 kr hos Fleggaard , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 249,00 kr — en forskel på 25%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Red Bull Energidrik eller udforske flere Drikkevarer.





