Raakraft Godbidder Marmortern Okse og Torsk

Raakraft Godbidder Marmortern Okse og Torsk
80 g

Dyremad›Hunde

20,03 kr

Billigste pris 20,03 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Raakraft godbidder marmortern med okse og torsk til hunde.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,03 kr
    80 g250,38 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    20,03 kr
    80 g250,38 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    20,03 kr
    80 g250,38 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Raakraft Godbidder Marmortern Okse og Torsk 80 g

Raakraft Godbidder Marmortern Okse og Torsk fra Raakraft (80 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 20,03 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Raakraft Godbidder Marmortern Okse og Torsk eller udforske flere Dyremad.