Premier Flødeis Isbåd

Premier Flødeis Isbåd
520 ml

Frost›Is

25,00 kr– 45,21 kr

Billigste pris 25,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1042 kJ (249 kcal)
Fedt13 g
heraf mættet fedt10 g
Kulhydrat29 g
heraf sukkerarter23 g
Protein3,9 g
Salt0,15 g

Beskrivelse

Premier flødeis med jordbærsauce i isbåd-format. 520 ml.

Priser i dag (4 butikker)

  • SparTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    25,00 kr
    520 ml48,08 kr/l
  • Min KøbmandTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    25,00 kr
    520 ml48,08 kr/l
  • MenySidst set i dag
    44,95 kr
    2,1 L21,61 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    45,21 kr
    520 ml86,94 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr60 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Premier Flødeis Isbåd 520 ml

Premier Flødeis Isbåd fra Premier Is (520 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 25,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 45,21 kr — en forskel på 81%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Premier Flødeis Isbåd eller udforske flere Frost.