Pepsi Max Lime
Produkt Detaljer
Mærkninger
🍬Sukkerfri
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 3 kJ (1 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0,1 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0,1 g |
| Salt | 0,03 g |
Beskrivelse
Pepsi Max Lime sodavand. 50 cl.
Priser i dag (5 butikker)
MenySidst set i dag18,00 kr500 ml36,00 kr/l
18,95 kr500 ml37,90 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag19,95 kr500 ml39,90 kr/l
NettoSidst set i dag20,25 kr500 ml40,50 kr/l
BilkaToGoSidst set i dag20,25 kr500 ml40,50 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Pepsi Max Lime 500 ml
Pepsi Max Lime fra Pepsi (500 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 20,25 kr — en forskel på 13%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pepsi Max Lime eller udforske flere Drikkevarer.