Pepsi Max Lemon

Pepsi Max Lemon
500 ml

Drikkevarer›Sodavand

18,95 kr– 20,25 kr

Billigste pris 18,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍬Sukkerfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2 kJ (1 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Salt0,04 g

Beskrivelse

Pepsi Max Lemon brusevand uden sukker i 500 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    18,95 kr
    500 ml37,90 kr/l
  • Meny2 for 36,00 kr · 18,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i dag
    19,95 kr
    500 ml39,90 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    20,25 kr
    500 ml40,50 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr19 kr20 kr21 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pepsi Max Lemon 500 ml

Pepsi Max Lemon fra Pepsi (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 18,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 20,25 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pepsi Max Lemon eller udforske flere Drikkevarer.