Pepsi Max

Pepsi Max
330 ml

Drikkevarer›Sodavand

11,95 kr– 12,25 kr

Billigste pris 11,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍬Sukkerfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2 kJ (1 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Pepsi Max læskedrik uden sukker i 330 ml dåse.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    11,95 kr
    330 ml36,21 kr/l
  • NettoSidst set i dag
    12,25 kr
    330 ml37,12 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    12,25 kr
    330 ml37,12 kr/l

Prishistorik (30 dage)

12 kr12 kr12 kr12 kr12 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pepsi Max 330 ml

Pepsi Max fra Pepsi (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 11,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 12,25 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pepsi Max eller udforske flere Drikkevarer.