Pedigree Tørfoder Okse og Grøntsager

Pedigree Tørfoder Okse og Grøntsager
3 kg

Dyremad›Hunde

99,95 kr– 109,95 kr

Billigste pris 99,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 6 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Pedigree hundetørfoder med okse og grøntsager. 3 kg.

Priser i dag (6 butikker)

  • MenySidst set i dag
    99,95 kr
    3 kg33,32 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    109,95 kr
    3 kg36,65 kr/kg
  • FøtexSidst set i dag
    109,95 kr
    3 g36650,00 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    109,95 kr
    3 kg36,65 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    109,95 kr
    3 kg36,65 kr/kg
  • BilkaSidst set i dag
    109,95 kr
    3 g36650,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

80 kr90 kr100 kr110 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Pedigree Tørfoder Okse og Grøntsager 3 kg

Pedigree Tørfoder Okse og Grøntsager fra Pedigree (3 kg) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Bilka til 109,95 kr — en forskel på 10%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Pedigree Tørfoder Okse og Grøntsager eller udforske flere Dyremad.