Paptallerkener Ø 23 cm Lyserød

Paptallerkener Ø 23 cm Lyserød
6 stk

Bolig & køkken›Engangsborddækning

35,00 kr

Billigste pris 35,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Paptallerkener med diameter 23 cm i lyserød farve. Pakke med 6 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    35,00 kr
    6 stk5,83 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    35,00 kr
    6 stk5,83 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    35,00 kr
    6 stk5,83 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

35 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Paptallerkener Ø 23 cm Lyserød 6 stk

Paptallerkener Ø 23 cm Lyserød fra Andre mærker (6 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Paptallerkener Ø 23 cm Lyserød eller udforske flere Bolig & køkken.