Libra Plastknive 188 mm

Libra Plastknive 188 mm
12 stk

Bolig & køkken›Engangsborddækning

12,95 kr– 17,95 kr

Billigste pris 12,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Libra knive i plast. Længde 188 mm. Pakke med 12 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    12,95 kr
    12 stk1,08 kr/stk
  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    15,00 kr
    1,25 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    17,95 kr
    12 stk1,50 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

12 kr14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Libra Plastknive 188 mm 12 stk

Libra Plastknive 188 mm (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 17,95 kr — en forskel på 39%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Libra Plastknive 188 mm eller udforske flere Bolig & køkken.