Palmolive Shower Gel Feel the Massage

Palmolive Shower Gel Feel the Massage
250 ml

Personlig pleje›Kropspleje

13,33 kr– 19,50 kr

Billigste pris 13,33 kr hos Fakta Tyskland — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Palmolive brusegel med massagefunktion i 250 ml flaske.

Priser i dag (5 butikker)

Vis grænsehandel
  • Fakta TysklandSidst set i går
    13,33 kr
    250 ml53,32 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    16,00 kr
    250 ml64,00 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    16,00 kr
    250 ml64,00 kr/l
  • MenySidst set i går
    18,50 kr
    250 ml74,00 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    19,50 kr
    250 ml78,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

12 kr14 kr16 kr18 kr20 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Palmolive Shower Gel Feel the Massage 250 ml

Palmolive Shower Gel Feel the Massage fra Palmolive (250 ml) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 13,33 kr hos Fakta Tyskland, mens prisen er højest hos Min Købmand til 19,50 kr — en forskel på 46%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Palmolive Shower Gel Feel the Massage eller udforske flere Personlig pleje.