Okseculotte
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Irland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 879 kJ (211 kcal) |
| Fedt | 14,9 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,3 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,6 g |
Beskrivelse
Okseculotte, 1,2 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag199,95 kr1,2 kg 166,63 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Okseculotte 1,2 kg
Okseculotte (1,2 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 199,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Okseculotte eller udforske flere Kød & fisk .