Oksecoulotte Øko. 1,1
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 888 kJ (212 kcal) |
| Fedt | 15 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 18,9 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 6,2 g |
Beskrivelse
Økologisk oksecoulotte, ca. 1,1-1,4 kg.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag296,01 kr1,3 kg 236,81 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Oksecoulotte Øko. 1,1 1,3 kg
Oksecoulotte Øko. 1,1 (1,3 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 296,01 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Oksecoulotte Øko. 1,1 eller udforske flere Kød & fisk .