Ørbæk India Pale Ale økoØkologisk

Ørbæk India Pale Ale øko
500 ml

Drikkevarerݯl

24,95 kr– 26,95 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabØkologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Ørbæk India Pale Ale i økologisk kvalitet. 50 cl flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i går
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • SparSidst set i går
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    25,95 kr
    500 ml51,90 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i går
    26,95 kr
    500 ml53,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr1. sep7. sep13. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ørbæk India Pale Ale øko 500 ml

Ørbæk India Pale Ale øko fra Ørbæk (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 26,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ørbæk India Pale Ale øko eller udforske flere Drikkevarer.