Nutramino Proteinbar m. Karamel

Nutramino Proteinbar m. Karamel
74 g

Slik & snacks›Tørret frugt, frugtsnacks & bars

40,00 kr

Billigste pris 40,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1637 kJ (391 kcal)
Fedt12 g
heraf mættet fedt4,6 g
Kulhydrat41 g
heraf sukkerarter27 g
Protein33 g
Kostfibre0 g
Salt0,76 g

Beskrivelse

Nutramino proteinbar med karamel smag, 74 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    40,00 kr
    74 g540,54 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    40,00 kr
    74 g540,54 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    40,00 kr
    74 g540,54 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

40 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nutramino Proteinbar m. Karamel 74 g

Nutramino Proteinbar m. Karamel fra Nutramino (74 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 40,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nutramino Proteinbar m. Karamel eller udforske flere Slik & snacks.