Nutramino Proteinbar Chokolade

Nutramino Proteinbar Chokolade
74 g

Slik & snacks›Tørret frugt, frugtsnacks & bars

40,00 kr

Billigste pris 40,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1579 kJ (377 kcal)
Fedt10 g
heraf mættet fedt4,5 g
Kulhydrat41 g
heraf sukkerarter26 g
Protein33 g
Kostfibre0 g
Salt0,86 g

Beskrivelse

Nutramino proteinbar med chokolade, 74 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    40,00 kr
    74 g540,54 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    40,00 kr
    74 g540,54 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    40,00 kr
    74 g540,54 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

40 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nutramino Proteinbar Chokolade 74 g

Nutramino Proteinbar Chokolade fra Nutramino (74 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 40,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nutramino Proteinbar Chokolade eller udforske flere Slik & snacks.