Nørregade Lakridsbolcher m. salmiak og lakridspulver

Nørregade Lakridsbolcher m. salmiak og lakridspulver
100 g

Slik & snacks›Slik

19,95 kr– 20,00 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1516 kJ (357 kcal)
Fedt0,5 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat89 g
heraf sukkerarter72 g
Protein0,5 g
Salt0,64 g

Beskrivelse

Nørregade lakridsbolcher med salmiak og lakridspulver. 100 g.

Priser i dag (4 butikker)

  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    100 g199,50 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,95 kr
    100 g199,50 kr/kg
  • BilkaToGo2 for 38,00 kr · 19,00 kr/stk · spar 2,00 krSidst set i dag
    20,00 kr
    100 g200,00 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    20,00 kr
    100 g200,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr16 kr17 kr18 kr19 kr20 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nørregade Lakridsbolcher m. salmiak og lakridspulver 100 g

Nørregade Lakridsbolcher m. salmiak og lakridspulver fra Nørregade (100 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 20,00 kr.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nørregade Lakridsbolcher m. salmiak og lakridspulver eller udforske flere Slik & snacks.