Nørregade Blandede bolcher m. fyld

Nørregade Blandede bolcher m. fyld
100 g

Slik & snacks›Slik

19,95 kr– 21,25 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Allergener

MælkNødder

Næringsindhold pr. 100 g

Energi158 kJ (37 kcal)
Fedt2,3 g
Kulhydrat6,8 g
heraf sukkerarter6,7 g
Kostfibre0 g
Salt0,3 g

Beskrivelse

Nørregade blandede fyldte bolcher i 100 gram. Sukkerkonfekt med forskelligt fyld.

Priser i dag (5 butikker)

  • MenySidst set i dag
    19,95 kr
    100 g199,50 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    100 g199,50 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,95 kr
    100 g199,50 kr/kg
  • BilkaToGo2 for 38,00 kr · 19,00 kr/stk · spar 2,00 krSidst set i dag
    20,00 kr
    100 g200,00 kr/kg
  • Nemlig(AI-matchet produkt)4 for 80,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 5,00 krSidst set i dag
    21,25 kr
    100 g212,50 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nørregade Blandede bolcher m. fyld 100 g

Nørregade Blandede bolcher m. fyld fra Nørregade (100 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 21,25 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nørregade Blandede bolcher m. fyld eller udforske flere Slik & snacks.