Nestlé NAN Suprime 2 Pulver

Nestlé NAN Suprime 2 Pulver
800 g

Baby & børn›Baby- & børnemad

173,00 kr– 220,00 kr

Billigste pris 173,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi67 kJ
Fedt3,2 g
Kulhydrat8,3 g
Protein1,3 g
Kostfibre0,1 g

Beskrivelse

Nestlé NAN Suprime 2 modermælkserstatning fra 6 måneder. 800 g pulver.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    173,00 kr
    800 g216,25 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    199,95 kr
    800 g249,94 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    199,95 kr
    800 g249,94 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    220,00 kr
    800 g275,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

100 kr150 kr200 kr250 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nestlé NAN Suprime 2 Pulver 800 g

Nestlé NAN Suprime 2 Pulver fra Nestlé (800 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 173,00 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Spar til 220,00 kr — en forskel på 27%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nestlé NAN Suprime 2 Pulver eller udforske flere Baby & børn.