Mountain Dew

Mountain Dew
1,5 L

Drikkevarer›Sodavand

9,95 kr– 19,00 kr

Billigste pris 9,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi122 kJ (29 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat7 g
heraf sukkerarter7 g
Protein0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Mountain Dew læskedrik i 1,5 liters flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    9,95 kr
    1,5 L6,63 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    17,00 kr
    1,5 L11,33 kr/l
  • SparSidst set i dag
    18,95 kr
    1,5 L12,63 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    19,00 kr
    1,5 L12,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

5 kr10 kr15 kr20 kr25 kr30. aug5. sep11. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Mountain Dew 1,5 L

Mountain Dew fra Mountain Dew (1,5 L) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 9,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 19,00 kr — en forskel på 91%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mountain Dew eller udforske flere Drikkevarer.