Mou Tomatsuppe Fløde Økologisk

Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
Allergener
SelleriMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 26 kJ (6 kcal) |
| Fedt | 3,5 g |
| Kulhydrat | 5,9 g |
| heraf sukkerarter | 3,1 g |
| Protein | 1,4 g |
| Salt | 1 g |
Beskrivelse
Mou tomatsuppe med fløde, økologisk. Cremeret suppe, 800 gram.
Priser i dag (6 butikker)
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag35,00 kr800 g43,75 kr/kg
Rema 1000Sidst set i dag40,05 kr800 g50,06 kr/kg
SparSidst set i dag42,95 kr800 g53,69 kr/kg
Wolt MarketSidst set i dag44,50 kr800 g55,63 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag44,95 kr800 g56,19 kr/kg
MenySidst set i dag44,95 kr800 g56,19 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Mou Tomatsuppe Fløde Økologisk 800 g
Mou Tomatsuppe Fløde Økologisk fra Mou (800 g) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Meny til 44,95 kr — en forskel på 28%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mou Tomatsuppe Fløde Økologisk eller udforske flere Frost.


