Mou Aspargessuppe Komplet

Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
SelleriÆgGlutenMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 35 kJ (8 kcal) |
| Fedt | 0,6 g |
| Kulhydrat | 4,4 g |
| heraf sukkerarter | 0,1 g |
| Protein | 0,3 g |
| Salt | 1,1 g |
Beskrivelse
Mou aspargessuppe komplet med kødboller, frostet, 700 g.
Priser i dag (4 butikker)
Min KøbmandSidst set i dag26,95 kr700 g38,50 kr/kg
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag31,95 kr700 g45,64 kr/kg
MenySidst set i dag37,95 kr700 g54,21 kr/kg
SparSidst set i dag42,95 kr700 g61,36 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Mou Aspargessuppe Komplet 700 g
Mou Aspargessuppe Komplet (700 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,95 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 42,95 kr — en forskel på 59%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mou Aspargessuppe Komplet eller udforske flere Frost.


