Mou Jordskokkesuppe Øko

Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰Dansk produceret
Økologisk (DK)
Økologisk (EU)
Allergener
SelleriMælk
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 18 kJ (4 kcal) |
| Fedt | 1,8 g |
| Kulhydrat | 5,3 g |
| heraf sukkerarter | 1 g |
| Protein | 1 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,9 g |
Beskrivelse
Økologisk jordskokkesuppe fra Mou, 800 g.
Priser i dag (4 butikker)
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag35,00 kr800 g43,75 kr/kg
SparSidst set i dag39,95 kr800 g49,94 kr/kg
Rema 1000Sidst set i dag40,05 kr800 g50,06 kr/kg
MenySidst set i dag45,00 kr800 g56,25 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Mou Jordskokkesuppe Øko 800 g
Mou Jordskokkesuppe Øko fra Mou (800 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Meny til 45,00 kr — en forskel på 29%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mou Jordskokkesuppe Øko eller udforske flere Frost.



