Mezete Hummus Chili
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Jordan |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 75 kJ (18 kcal) |
| Fedt | 1,2 g |
| Kulhydrat | 1 g |
| heraf sukkerarter | 0,2 g |
| Protein | 0,6 g |
| Kostfibre | 0,4 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Mezete hummus med chili, 200 g beholder.
Priser i dag (4 butikker)
-
Spar Sidst set i dag28,17 kr200 g 140,85 kr/kg -
BilkaToGo Sidst set i dag28,95 kr200 g 144,75 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag28,95 kr200 g 144,75 kr/kg -
Meny Sidst set i dag36,65 kr200 g 183,25 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Mezete Hummus Chili 200 g
Mezete Hummus Chili fra Mezete (200 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 28,17 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 36,65 kr — en forskel på 30% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mezete Hummus Chili eller udforske flere Mejeri & køl .