Meyers Spicy Hummus
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
GlutenSesamSoja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 112 kJ (27 kcal) |
| Fedt | 1,8 g |
| Kulhydrat | 17,5 g |
| heraf sukkerarter | 1,3 g |
| Protein | 7,7 g |
| Kostfibre | 2,8 g |
| Salt | 1,3 g |
Beskrivelse
Meyers krydret hummus i 180 g beholder. Lavet af kikærter med spicy-krydring.
Priser i dag (2 butikker)
-
Meny Sidst set i dag24,95 kr180 g 138,61 kr/kg -
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,95 kr180 g 138,61 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Meyers Spicy Hummus 180 g
Meyers Spicy Hummus (180 g) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Meny .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Meyers Spicy Hummus eller udforske flere Mejeri & køl .