Meyers Hummus
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 94 kJ (23 kcal) |
| Fedt | 14,4 g |
| Kulhydrat | 15,6 g |
| heraf sukkerarter | 0,7 g |
| Protein | 0,7 g |
| Kostfibre | 2,5 g |
| Salt | 1,2 g |
Beskrivelse
Meyers hummus i 180 g pakke. Blandet kikertpasta fra Meyers.
Priser i dag (2 butikker)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,95 kr180 g 138,61 kr/kg -
44,95 kr180 g 249,72 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Meyers Hummus 180 g
Meyers Hummus (180 g) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Meny til 44,95 kr — en forskel på 80% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Meyers Hummus eller udforske flere Mejeri & køl .