Marabou Mælkechokolade Mintkrokant

Marabou Mælkechokolade Mintkrokant
160 g

Slik & snacks›Chokolade

26,00 kr– 47,95 kr

Billigste pris 26,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2270 kJ (544 kcal)
Fedt32 g
heraf mættet fedt18 g
Kulhydrat60 g
heraf sukkerarter59 g
Protein3,9 g
Kostfibre1,6 g
Salt0,46 g

Beskrivelse

Marabou mælkechokolade med mintkrokant. 160 g.

Priser i dag (5 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    26,00 kr
    160 g162,50 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    39,95 kr
    160 g249,69 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    39,95 kr
    160 g249,69 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    42,50 kr
    160 g265,63 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    47,95 kr
    160 g299,69 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Marabou Mælkechokolade Mintkrokant 160 g

Marabou Mælkechokolade Mintkrokant fra Marabou (160 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 26,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Wolt Market til 47,95 kr — en forskel på 84%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Marabou Mælkechokolade Mintkrokant eller udforske flere Slik & snacks.