Lindt Lindor Saltet Caramel

Lindt Lindor Saltet Caramel
137 g

Slik & snacks›Chokolade

40,00 kr– 59,95 kr

Billigste pris 40,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2589 kJ (623 kcal)
Fedt47 g
heraf mættet fedt35 g
Kulhydrat43 g
heraf sukkerarter42 g
Protein4,9 g
Salt0,44 g

Beskrivelse

Lindt chokoladekugler med saltkaramel fyldt center. 137 g pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparTilbudsavisTilbud slutter d. 9. oktoberSidst set i dag
    40,00 kr
    137 g291,97 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    52,00 kr
    137 g379,56 kr/kg
  • MenySidst set i går
    59,95 kr
    137 g437,59 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Lindt Lindor Saltet Caramel 137 g

Lindt Lindor Saltet Caramel fra Lindt (137 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 40,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 59,95 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Lindt Lindor Saltet Caramel eller udforske flere Slik & snacks.