Lindt Excellence Mørk chokolade 85% kakao

Lindt Excellence Mørk chokolade 85% kakao
100 g

Slik & snacks›Chokolade

29,95 kr– 39,95 kr

Billigste pris 29,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2418 kJ (584 kcal)
Fedt46 g
heraf mættet fedt27 g
Kulhydrat22 g
heraf sukkerarter15 g
Protein12,5 g
Salt0,01 g

Beskrivelse

Lindt Excellence mørk chokolade med 85% kakao. 100 g tablet.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    29,95 kr
    100 g299,50 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    32,00 kr
    100 g320,00 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    39,95 kr
    100 g399,50 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

25 kr30 kr35 kr40 kr45 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Lindt Excellence Mørk chokolade 85% kakao 100 g

Lindt Excellence Mørk chokolade 85% kakao fra Lindt (100 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 39,95 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Lindt Excellence Mørk chokolade 85% kakao eller udforske flere Slik & snacks.