Lindt Excellence Caramel

Lindt Excellence Caramel
100 g

Slik & snacks›Chokolade

29,95 kr– 48,50 kr

Billigste pris 29,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2170 kJ (520 kcal)
Fedt29 g
heraf mættet fedt17 g
Kulhydrat56 g
heraf sukkerarter52 g
Protein5,4 g
Salt0,32 g

Beskrivelse

Lindt Excellence mørk chokolade med karamel og havsalt. 47% kakao, 100 g.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    29,95 kr
    100 g299,50 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i går
    32,00 kr
    100 g320,00 kr/kg
  • SparSidst set i går
    39,95 kr
    100 g399,50 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i går
    48,50 kr
    100 g485,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

25 kr30 kr35 kr40 kr45 kr50 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Lindt Excellence Caramel 100 g

Lindt Excellence Caramel fra Lindt (100 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Wolt Market til 48,50 kr — en forskel på 62%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Lindt Excellence Caramel eller udforske flere Slik & snacks.