Lindt Excellence 90%
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2483 kJ (592 kcal) |
| Fedt | 55 g |
| heraf mættet fedt | 30 g |
| Kulhydrat | 14 g |
| heraf sukkerarter | 7 g |
| Protein | 10 g |
| Salt | 0,03 g |
Beskrivelse
Lindt Excellence mørk chokolade med 90% kakao i 100 g tablet.
Priser i dag (4 butikker)
Vis grænsehandel
29,95 kr100 g299,50 kr/kg
BilkaToGoSidst set i dag32,00 kr100 g320,00 kr/kg
Scandinavian ParkSidst set i dag37,49 kr100 g374,90 kr/kg
SparSidst set i dag44,95 kr100 g449,50 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Lindt Excellence 90% 100 g
Lindt Excellence 90% fra Lindt (100 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 44,95 kr — en forskel på 50%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Lindt Excellence 90% eller udforske flere Slik & snacks.

