Lindt Excellence 90%

Lindt Excellence 90%
100 g

Slik & snacks›Chokolade

29,95 kr– 44,95 kr

Billigste pris 29,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2483 kJ (592 kcal)
Fedt55 g
heraf mættet fedt30 g
Kulhydrat14 g
heraf sukkerarter7 g
Protein10 g
Salt0,03 g

Beskrivelse

Lindt Excellence mørk chokolade med 90% kakao i 100 g tablet.

Priser i dag (3 butikker)

Vis grænsehandel
  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    29,95 kr
    100 g299,50 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    32,00 kr
    100 g320,00 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    44,95 kr
    100 g449,50 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

25 kr30 kr35 kr40 kr45 kr4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep4. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Lindt Excellence 90% 100 g

Lindt Excellence 90% fra Lindt (100 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 44,95 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Lindt Excellence 90% eller udforske flere Slik & snacks.