Limfjordsporter Fadlagret 8,2%

Produkt Detaljer
Mærkninger
🇪🇺Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Limfjordsporter fadlagret porter øl med 8,2% alkohol i 50 cl flaske fra Danmark.
Priser i dag (4 butikker)
MenySidst set i dag34,95 kr500 ml69,90 kr/l
SparSidst set i dag34,95 kr500 ml69,90 kr/l
BilkaToGoSidst set i dag35,00 kr500 ml70,00 kr/l
Min KøbmandSidst set i dag35,95 kr500 ml71,90 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Limfjordsporter Fadlagret 8,2% 500 ml
Limfjordsporter Fadlagret 8,2% fra Thisted Bryghus (500 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 34,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 35,95 kr — en forskel på 3%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Limfjordsporter Fadlagret 8,2% eller udforske flere Drikkevarer.



