Libra Plastskeer 185 mm

Libra Plastskeer 185 mm
12 stk

Bolig & køkken›Engangsborddækning

15,00 kr– 24,95 kr

Billigste pris 15,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Libra spiseske i plast. Længde 185 mm. Pakke med 12 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    15,00 kr
    1,25 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    17,95 kr
    12 stk1,50 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    24,95 kr
    12 stk2,08 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Libra Plastskeer 185 mm 12 stk

Libra Plastskeer 185 mm (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 24,95 kr — en forskel på 66%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Libra Plastskeer 185 mm eller udforske flere Bolig & køkken.