Libra Plastgafler 185 mm

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Libra gafler i plast. Længde 185 mm. Pakke med 12 stk.
Priser i dag (3 butikker)
SparSidst set i dag12,00 kr12 stk1,00 kr/stk
Min KøbmandSidst set i dag17,95 kr12 stk1,50 kr/stk
MenySidst set i dag19,95 kr12 stk1,66 kr/stk
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Libra Plastgafler 185 mm 12 stk
Libra Plastgafler 185 mm (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 12,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 19,95 kr — en forskel på 66%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Libra Plastgafler 185 mm eller udforske flere Bolig & køkken.
