L'Oréal Paris Flydende læbestift 200 Lipstick & Chill

L'Oréal Paris Flydende læbestift 200 Lipstick & Chill
5 ml

Personlig pleje›Makeup

111,75 kr– 149,00 kr

Billigste pris 111,75 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

L'Oréal Paris flydende læbestift i farve 200 Lipstick & Chill, 5 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    111,75 kr
    5 ml22350,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    149,00 kr
    5 ml29800,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    149,00 kr
    5 ml29800,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

110 kr120 kr130 kr140 kr150 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af L'Oréal Paris Flydende læbestift 200 Lipstick & Chill 5 ml

L'Oréal Paris Flydende læbestift 200 Lipstick & Chill fra L’Oréal Paris (5 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 111,75 kr hos Føtex , mens prisen er højest hos Bilka til 149,00 kr — en forskel på 33%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe L'Oréal Paris Flydende læbestift 200 Lipstick & Chill eller udforske flere Personlig pleje.